TPL_BEEZ2_SEARCH

Uwaga

TU ZACZYNA SIĘ KOMFORT I ZDROWIE TWOICH STÓP…

PODOLOGIA.PL jest nieodłączną częścią firmy SPONDYLUS, zespołu specjalistów - lekarzy, fizjoterapeutów, techników ortopedii, rehabilitantów, który już od 20 lat specjalizuje się w zakresie diagnozowania, leczenia i profilaktyki wad postawy oraz prowadzenia procesu rehabilitacji. Od ponad 6 lat, w zakresie usług medycznych, SPONDYLUS oferuje komputerową diagnostykę stóp, produkcję wkładek zdrowotnych i ortopedycznych oraz obuwia. Prowadzi również praktykę w gabinetach podologicznych, wspierając pacjentów z problemami stóp. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na rozpoznanie poprzez praktykę szerokiej gamy podologicznego sprzętu diagnostycznego i zabiegowego oraz opracowanie najnowszych technologii zarówno diagnostycznych, jak i produkcyjnych.

Prezentowana przez firmę PODOLOGIA.PL oferta oparta jest na współpracy z czołowymi producentami sprzętu podologicznego we Włoszech, zaopatrującymi gabinety w całej Europie. Indywidualnie podejście do klienta i aktywna działalność w dziedzinie podologii pomaga nam znajdować najlepsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno klienta, jak i jego pacjentów.

Nie jesteśmy tylko dystrybutorem sprzętu. Oprócz kompleksowego wyposażenia gabinetów podologicznych w najwyższej klasy urządzenia, sprawdzone w praktyce przez naszych specjalistów, służymy doradztwem w zakresie prowadzenia działalności diagnostyczno – leczniczej oraz rehabilitacyjnej. Ponadto, naszą ofertę rozwinęliśmy o zakres profesjonalnych szkoleń, abyśmy mogli podzielić się wiedzą i doświadczeniem z osobami pragnącymi poszerzać swoje umiejętności, wiedzę i kwalifikacje.

Oferujemy między innymi:

A w naszych gabinetach:

PODOLOGIA.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności Nie pokazuj więcej tego powiadomienia