Kosmetyki podologiczne

kosmetyki

PODOLOGIA.pl oferuje kosmetyki podologiczne do specjalistycznej pielęgnacji stóp, zarówno przeznaczone dla Pacjentów, jak i stanowiące wyposażenie do gabinetu podologicznego, czyli w opakowaniach gabinetowych. Dla naszych Klientów biznesowych oferujemy korzystne warunki redystrybucyjne. Nasza oferta obejmuje m. in. produkty pielęgnacyjne nawilżające, z lipidami i mocznikiem, zawierające składniki pozwalające na utrzymanie komfortu i czystości, wraz z właściwościami antybakteryjnymi, przeciwpotliwe.  W naszej linii produktowej znajdziemy również produkty antygrzybiczne oraz dedykowane stopie cukrzycowej. Dla stóp wrażliwych dedykujemy kosmetyki z dodatkiem mikrocząsteczek srebra. Nie zapomnieliśmy o „zimnych stópkach” dla których przeznaczony jest krem rozgrzewający. Naszą ofertę wzbogacają sole i płyny  do kąpieli stóp, spraye p/potliwości z właściwościami antybakteryjnymi, oraz olejki do pielęgnacji skórek. Do skóry zrogowaciałej oprócz kosmetyków zmiękczających i złuszczających naskórek, polecamy peeling. Ofertę uzupełnia cała linia produktów do dłoni i paznokci.

Wszystkie kosmetyki dostępne są również w opakowaniach gabinetowych, a dla naszych Partnerów przygotowaliśmy dobre warunki redystrybucyjne.

Pobierz Katalog Kosmetyków specjalistycznych

NOWOŚĆ W PODOLOGIA.pl -  kremy w piance CALLUSAN

Callusan Logo PLCallusan to wysokiej jakości kremy w piance do pielęgnacji stóp. Marka została stworzona w 2001 roku przez niemieckich podologów odpowiadając na współczesne potrzeby specjalistów pielęgnacji stóp i ich klientów. Czytelny podział ułatwia wybór odpowiedniego produktu, a forma kremu w piance oraz odpowiednio dobrane składniki pozwalają na szybkie uzyskanie widocznych efektów. Wśród dolegliwości, którym przeciwdziałają produkty Callusan znajdują się m.in. suchość skóry, szorstkość skóry, łuszcząca się skóra, zrogowacenia, pęknięcia, nagniotki i modzele, potliwość, nieprzyjemny zapach, grzybica, opuchnięte i zmęczone nogi, zmęczona i zestresowana skóra, delikatna i wrażliwa skóra. Kremy w piance Callusan z mocznikiem są rekomendowane również diabetykom oraz przy łuszczycy i atopowym zapaleniu skóry.

Pielęgnacja-stóp

Callusan charakteryzuje proste i przyjemne zastosowanie, a dzięki specjalnej aerozolowej technologii produkty nie zawierają wysokiej zawartości tłuszczu. Kremy w piankach rozprowadzają się łatwo i wygodnie oraz wchłaniają się bardzo szybko i przenikają do głębokich warstw skóry. Pozostawiają uczucie nawilżonej, lekkiej i oddychającej skóry. W odróżnieniu do konwencjonalnych kremów i maści kremy w piance Callusan nie pozostawiają tłustego filmu. Tuż po aplikacji produktu możliwe jest założenie skarpet, rajstop lub obuwia. Produkty Callusan nie zatykają porów i nie zaburzają naturalnych funkcji skóry.

Dodatkowo Callusan jest bardzo ekonomiczny, co przekłada się na jego niską cenę. Na jedno zastosowanie wystarcza niewielka ilość produktu. Opakowanie 125 ml jest niezwykle wydajne i pozwala na 140-160 aplikacji. Hermetyczne opakowania zapewniają długą trwałość i zachowują wysoką jakość produktów. Ponadto opakowania są bardzo higieniczne i zabezpieczają przed dostaniem się do środka światła i drobnoustrojów.

Zalety produktów Callusan sprawiają, że są chętnie stosowane w ponad 30 krajach. Teraz także dostępne w Polsce w najlepszych gabinetach specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Pobierz Katalog Kosmetyków specjalistycznych w piance