Obuwie ortopedyczne AURELKA

1PODOLOGIA.pl oferuje współpracę, która umożliwia zaopatrzenie Pacjenta w obuwie ortopedyczne AURELKA, z możliwością indywidualizacji, czyli dopasowania do konkretnej dysfunkcji. W szczególności zalecamy obuwie AURELKA w przypadku gdy:

 • stosujemy wszelkie zasady profilaktyki wad stóp i chcemy uchronić dziecko przed powstaniem wad w wieku starszym,
 • w pracy rehabilitacyjnej z pacjentem zależy nam na stabilizacji stawu skokowego, przy jednoczesnym stymulowaniu muskulatury stopy,
 • konieczne jest zastosowanie supinacji lub pronacji w podeszwie obuwia w przypadku koślawości lub szpotawości,
 • niezbędne jest wyrównanie długości kończyn,
 • istnieje konieczność zastosowania układu ortopedycznego but + wkładka,
 • Pacjent potrzebuje zwiększonej tęgości obuwia wraz z koniecznością zastosowania korekcji.

KAŻDY Z NASZYCH PARTNERÓW MA MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA OBUWIA ZMODYFIKOWANEGO PRZEZ SIEBIE – zarówno w zakresie zastosowanych korekcji, jak i doboru elementów wykończeniowych i dekoracyjnych. Taka możliwość jest w szczególności akceptowalna przez dzieci, które lubią buciki Arelka i chętnie w nich chodzą. Jesteśmy Partnerem Medycznym obuwia AURELKA, a nasi Partnerzy dołączając do sieci odbiorów, mają możliwość zaprojektowania obuwia i złożenia zamówienia przez specjalnie do tego przygotowany system komputerowy do wyboru: myPODOLOGIA lub system rekomendowany przez zespół AURELKA.

 Podeszwa przy wadzie (a)Podeszwa przy wadzie 3 (a)Podeszwa przy wadzie 2 (a) Podeszwa przy wadzie (b)Podeszwa przy wadzie 3 (b)Podeszwa przy wadzie 2 (b)Podeszwa - skrót kończyny

Aur Aur1 Aur2

POBIERZ KATALOG OBUWIA ORTOPEDYCZNEGO

W razie potrzeby oferujemy również szkolenie PODOMETRYSTY, aby wesprzeć w merytoryce związanej z zaopatrzeniem ortopedycznym. Specjalnie dla naszych Partnerów i Franczyzobiorów opracowaliśmy zestaw startowy obuwia z korzystnymi warunkami redystrybucji co likwiduje konieczność tworzenia kosztownych stoków magazynowych.

2

CZEMU OBUWIE AURELKA?

W skład kolekcji Aurelka wchodzi obuwie korekcyjno-profilaktyczne. Jest ono zalecane nie tylko dzieciom z wykrytym płaskostopiem, ale także zdrowym, jako najlepsza forma profilaktyki, skutecznie chroniąca przed tą dolegliwością. Projektując poszczególne wzory butów producent oparł się na wiedzy z zakresu leczenia i profilaktyki płaskostopia. Współpracował z lekarzami z Unii Europejskiej jak i z polskimi ortopedami. Dzięki temu finalny produkt sprostał normom obowiązującym w Unii Europejskiej i został dopuszczony do sprzedaży na tamtejszych rynkach oraz zdobywa coraz większe uznanie polskich lekarzy ortopedów.

Rozwój i kształtowanie się stopy dziecka przebiega odmiennie w różnych okresach jego życia – od czasu, gdy dziecko zaczyna chodzić (10 – 15 miesiąc życia) do czasu zakończenia wzrostu stopy (15 – 18 rok życia). Stopa dziecka jest w tym okresie bardzo delikatna i szczególnie podatna na wpływy różnych czynników zewnętrznych, między innymi obuwia. Dlatego powinniście Państwo dbać o stopy swoich pociech od pierwszej chwili ich życia, zakładając dziecku obuwie, które zabezpiecza prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy.

 • wykonane w całości ze skóry naturalnej;
 • zastosowanie na cholewki wyściółki i skóry naturalnej;
 • możliwość zastosowania wkładek korekcyjnych;
 • możliwość dopasowania obuwia do stóp tęższych i szczuplejszych;
 • elastyczność – obuwie zgina się prawidłowo na linii stawów śródstopia;

3