FAQ

1. Jak dołączyć do systemu PODOLOGIA.PL?
Wystarczy do nas zadzwonić lub skontaktować się mailowo i określić oczekiwania. Dajemy możliwość wielu form współpracy: system partnerski, franczyzowy i inne, które stworzyliśmy na potrzeby naszych Partnerów.

2. Jak zamawiam wkładki z systemu PODOLOGIA.pl?
Aby zamawiać wkładki przyłączamy naszych Partnerów do wewnętrznej sieci, dzięki czemu zamawianie wkładek jest szybkie i proste. W razie potrzeby przeprowadzamy szkolenie projektowania wkładek ortopedycznych, zgodnie z wiedzą ortopodologiczną.

3. Czy muszę zostać franczyzobiorcą, żeby z Wami współpracować?
Nie trzeba być franczyzobiorcą żeby z nami współpracować. Można pracować pod swoim brandingiem, korzystać z wybranych produktów i usług PODOLOGIA.pl

4. Czy muszę być medykiem, żeby otworzyć gabinet?
Nie, nasze gabinety otworzyło wiele osób spoza branży medycznej – w takiej sytuacji pomogliśmy im zatrudnić kadrę, poprowadziliśmy szkolenia oraz pomogliśmy w procedurach formalnych gabinetów medycznych.

5. W czym pomaga PODOLOGIA.pl jak otwieram gabinet?
WE WSZYSTKIM! Szkolimy, wyposażamy gabinety, pomagamy w rozwoju. W razie potrzeby prowadzimy szkolenia nie tylko z zakresu medycznego, ale również marketingowe oraz w obszarze formalności i przepisów. Pomagamy w doborze kadry, wyborze lokalu oraz w opracowaniu programów rozwojowych.

6. Czy będąc w systemie muszę zamawiać wszystko z polecanego asortymentu?
Nie, decyzja jaki asortyment znajduje się gabinecie należy dla naszego Partnera. W razie potrzeby może zamawiać produkty dla na indywidualne zamówienie, zachowując warunki redystrybucyjne. Wkładki indywidualne są asortymentem na potrzeby konkretnego Pacjenta -więc w tym przypadku nic nie zamawiamy „z góry”.

7. Jak dużym kosztem jest asortyment do gabinetów?
Zespół PODOLOGIA.pl opracował tzw. zestawy startowe, aby każdy z naszych Partnerów zamówił tylko produkty pokazowe z minimalnym stokiem magazynowym. W razie potrzeby zamawia niezbędny asortyment w czasie rzeczywistym.