Opcje współpracy z PODOLOGIA.pl

PODOLOGIA.pl daje możliwość współpracy „skrojoną” na potrzeby naszych Partnerów. Otwieramy gabinety diagnostyki komputerowej stóp i postury, szkoląc kadrę, wyposażając w sprzęt i asortyment medyczny. Z nami wykonasz badania stóp, postury, zaprojektujesz wkładki indywidualne, odciążenia, oraz zaoferujesz Pacjentom obuwie, odciążenia, zestawy do ćwiczeń stóp i wiele, wiele innych. Taka współpraca jest niezwykle prosta i daje możliwość zaopatrzenia pacjentów we wkładki, bez konieczności otwierania pracowni ortopodologicznej. Urządzenia diagnostyczne pozwalają na uzyskanie wyników niezbędnych do zaprojektowania wkładki indywidualnej, zapewniającej odciążenie problemowych miejsc na stopie oraz skorygowanie nieprawidłowego ułożenia stopy.

FUNCTIONALMED.pl to opcja współpracy podologicznej, rozwinięta o usługi  dietetyka i trenera personalnego oraz włączająca wsparcie w zakresie podstawowych usług fizjoterapeutycznych (terapia manualna, ćwiczenia rehabilitacyjne, diagnostyka) oraz lekarskich.

Podstawowe opcje współpracy do wyboru to:

  1. SYSTEM FRANCZYZOWY – czyli współpraca oparta na pełnym KNOW – HOW, skierowana do osób które otwierają nową działalność medyczną lub tych które chcą rozwinąć swoją przychodnię i gabinety o nowe, konkurencyjne usługi i produkty i wesprzeć działania marketingowe sprawdzoną marką PODOLOGIA.pl. W tym przypadku oprócz szkoleń medycznych oferujemy również wsparcie organizacyjne, marketingowe i to związane z formalnościami w gabinecie medycznym.
  1. SYSTEM PARTNERSKI – skierowany do osób, które chcą otworzyć gabinety medyczne, ale pracować pod własną marką i mają własny pomysł marketingowy. To system w którym umożliwiamy zakup dowolnego sprzętu, prowadzimy szkolenia merytoryczne oraz włączamy naszych Partnerów do sieci – dzięki czemu korzystać mogą z zamówienia produktów indywidualnych i seryjnych. Z naszymi Partnerami jesteśmy w stałym kontakcie, aby wspierać w organizacji zamówień oraz umożliwić konsultacje medyczne z naszą kadrą medyczną.
  1. DLA ISTNIEJĄCYCH GABINETÓW – każda osoba, która posiada już swoje gabinety, a chciałaby zamawiać u nas ortopedyczne wkładki indywidualne, obuwie ortopedyczne oraz inny asortyment będący w ofercie PODOLOGIA.pl może dołączyć do naszej sieci i wybrać dogodne dla siebie formy współpracy z PODOLOGIA.pl. Do wyboru oferujemy: szkolenia kadry medycznej, wyposażenie gabinetów lub produkty medyczne.
  1. TWÓJ POMYSŁ NA WSPÓŁPRACĘ Z PODOLOGIA.pl? Skontaktuj się z nami, przedstaw swój pomysł i oczekiwania – przygotujemy propozycję dla Ciebie.