Kinezjotaping podologiczny

Taśma„WZMACNIAJ SKUTECZNOŚĆ TWOICH DZIAŁAŃ”

EFEKT: rozpoznajesz wady kończyn dolnych w oparciu o tradycyjne testy funkcjonalne, za pomocą tapingu korygujesz wady, wzmacniasz i rozluźniasz struktury stóp i kończyn dolnych, przeciwdziałasz wadom, blokadom, przykurczom – ELIMINUJESZ BÓL

PO SZKOLENIU: usługa aplikacji tapingu podologicznego

REKOMENDOWANA CENA APLIKACJI TAPU: 50 zł

DLA KOGO: fizjoterapeuci, podolodzy, masażyści

 

Zakres tematyczny:

  • Podologia w ujęciu holistycznym – czyli jak wiele powinien wiedzieć (definicje, kierunki rozwoju podologii, podstawowe usługi w zakresie zaopatrzenia stopy).
  • Metody i techniki w diagnozowaniu wad stóp i kończyn dolnych – czyli anatomia palpacyjna, fizjologia kończyn dolnych, metody tradycyjne w diagnostyce stóp i kończyn dolnych.
  • Metody aplikacji plastrów Kinesio Taping w podologii – czyli zespół funkcjonalny stopy stawu kolanowego i stawu biodrowego.

Cena kursu:
1000 zł

ŁĄCZ MODUŁY – REDUKUJ KOSZTY – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Czas trwania:
8 h

Ilość miejsc:
1 – 10

Informacje dodatkowe:
Cena kursu obejmuje kompedium wiedzy z zakresu anatomii i biomechaniki stopy oraz wad stóp i kończyn dolnych oraz karty pracy w zakresie diagnozowania tradycyjnego stóp wraz z materiałami edukacyjnymi w zakresie aplikacji plastrów Kinesio Taping (schematy, zdjęcia, rysunki). Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.