Kostka Arkady

Pacjenci gabinetów podologicznych zmagają się z problemem wrastających paznokci. Rozwiązaliśmy ich problem, stosując innowacyjną kostkę do bezinwazyjnego leczenia wrastających paznokci Metodą Arkady. Ten szybki i nieinwazyjny zabieg zalecić można każdemu (z wyjątkiem osób dotkniętych chorobami nowotworowymi lub dotkniętych zanikiem płytki paznokciowej), stosowany jest często jako alternatywa zabiegów chirurgicznych. Wykonanie zabiegu z zastosowaniem kostki Arkady jest nieskomplikowane: kostka posiada specjalnie przygotowany korpus, w którym umieszczamy palec. Palec zostaje ustabilizowany w narzędziu poprzez dociski. W korpusie przeznaczone jest miejsce na umieszczenieKostka Arkady ruchomych narzędzi, które umożliwiają prawidłowe wyłonienie, a w konsekwencji ukształtowanie płytki paznokciowej.

ZESTAW PODOEXPERT zawiera wszelkie niezbędne do wykonania zabiegu narzędzia. Dodatkowo poprzez współpracę z Arkada International oferujemy naszym Partnerom szkolenia certyfikujące, przygotowujące do wykonywania zabiegów korekcji wrastających paznokci opisaną metodą.

Cena netto 2990 zł Cena brutto 3229,20 zł VAT 8%

 

SERUM KOLAGENOWE ARKADA

PRZEŁOM W ODBUDOWIE PŁYTKI PAZNOKCIA
kolagen_opakowanie
Serum kolagenowe jest produktem stworzonym przez Adriana Arkadę, wynalazcę narzędzia do korekcji wrastających paznokci – Kostki Arkady. Od 2008 roku doskonalił on warsztat swoich umiejętności przy zabiegach pielęgnacyjnych dłoni i stóp. W roku 2009 wykonał pierwszy, specjalistyczny zabieg korekcji wrastających paznokci. O Arkadzie mówią, że o paznokciach wie wszystko – potrafi skorygować prawie każdy wrastający paznokieć. Jednak po wykonaniu zabiegu i do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp potrzebny był preparat, który pacjent  może sam sobie zaaplikować w domu, tym samym kontynuować proces  regeneracji płytki paznokciowej, skórek i łożyska paznokcia. W laboratorium rozpoczęto prace nad stworzeniem serum przeznaczonego właśnie do tego celu. Biotechnolodzy połączyli czysty kolagen i olej z drzewa herbacianego.

KOLAGEN
Jeden z największych odkryć światowej kosmetologii i biotechnologii (hydrat kolagenu rybiego). Najważniejsze białko ludzkiego organizmu.

OLEJ Z DRZEWA HERBACIANEGO
Substancja o silnych właściwościach antybakteryjnych. Naturalne remedium na stany zapalne i infekcje skóry. Jego właściwości zostały potwierdzone w wielu testach in vitro. To produkt powszechnie stosowany w medycynie naturalnej. Teina w nim zawarta ma silne działanie w procesie odbudowy tkanek, co niweluje zjawisko onycholizy.

Serum jest doskonałym środkiem antyseptycznym i antygrzybicznym. Bardzo ważne jest  więc zalecenie serum po wykonanych zabiegach leczniczo estetycznych. Powinno być one dostępne w każdym gabinecie. W przypadku wkręcających  się paznokci, po nadaniu im właściwej formy pozostaje mocny ślad w łożysku. Aplikacja serum powoduje szybką regenerację odkształceń powstałych w wyniku deformacji płytki paznokciowej. Serum kolagenowe wyróżnia się dużą skutecznością, a efekty jego stosowania są widoczne już po kilku dniach.